Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
С дъх на малини и цигари EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
С дъх на малини и цигари EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
С дъх на малини и цигари EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
С дъх на малини и цигари EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
С дъх на малини и цигари EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
С дъх на малини и цигари EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
С дъх на малини и цигари EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
С дъх на малини и цигари EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
С дъх на малини и цигари EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

С дъх на малини и цигари

2 posters

Go down

С дъх на малини и цигари Empty С дъх на малини и цигари

Писане by E. Rowan Пет Апр 07, 2017 5:11 pm


С дъх на малини и цигари Tumblr_inline_o4d0fpbBYj1s1fojl_500

Ерис Роулан | 22 | Надарена | Астрална Проекция | fc: Luca Hollestelle

Из измъченото съзнание на една девойка

Палитра.
Спомените от онази нощ бавно и постепенно се размиваха с течение на времето. Понякога си спомнях откъсъчни картини наситени с толкова много детайли, че мозакът ми сякаш всеки момент щеше да откаже. Друг път - замъглени образи от миналото, което сякаш бе по-добре да забравя. Имаше цветове... Толкова много цветове. Мрачно синьо с трептящ блясък, който намекваше за пулсирането на далечна звезда. Пурпурно - ужасно като сурова и разложена плът и все пак с ярка, чувствена страст, която напомняше за Коледа. Наситено жълто, което преливаше неестествено в зелено - толкова ароматни, колкото пролетта и толкова чисти, колкото искряща вода на планински ручей. Понякога се чудех дали наистина имаше цветове, или всичко това бе плод на измъченото ми въображение...
Нощем често излизах навън само за да положа изтощеното си тяло на крехката земя и да погледам звездите, едва-едва блещукащи по тъмната небесна шир. Затварях очи и нарочно се опитвах да си припомня страха по лицата им. Цялата потръпвах, защото ужасът в погледите им бе запечатан дълбоко в съзнанието ми. Кръвта сякаш още се стичаше по лицето ми, докато Лудостта пируваше със сълзите им. Може би бях луда... Може би...

Фон.
Имаше сняг. Толкова бял и чист, колкото платното пред мен. Малката стая също бе бяла, но тук-там се забелязваха нюанси на сивото. Прокарах пръсти по крехкия лист преди да потопя четката в онази палитра запечатана в съзнанието ми. Лазурно синьо – студенината му пареше, а тъгата стопляше душата ми. Яркочервено – щипеше като лъчите на зимното слънце, а гневът развеселяваше сърцето ми. Турмалиново зелено – свежо като пролетните листа, а завистта караше кръвта ми да кипи. Бледо жълто – останки от отминало щастие... Преплитаха се и образуваха нови и най-различни нюанси, които смесваха в себе си толкова много и различни емоции. Кипяха като самия живот. Държаха съзнанието ми будно.
Рисувах не защото исках да избягам, а защото се страхувах, че ще изгубя цветовете. Само те ми бяха останали. Чрез тях продължавах да живея.
Никога не забравяй миналото си... Ала аз исках да забравя...

Картина.
Нощта бе разперила черните си криле, обагряйки безкрайния небосвод в тъмни нюанси. Многобройната накъсана пелена, представляваща облаците, бе отстъпила мястото си на хилядите деца на луната. Малки бели точки, всяка от които се опитваше да блесне повече от посестримите си. Но нито една от тях не можеше да надмине своята майка – Луната. Макар да не бе разгърнал пълната си сила, тънкият сребрист сърп бе спуснал лъчите си към земната повърхност. Бели, тесни пътеки, които сякаш примамваха изгубените души да тръгнат по тях в търсене на покой.
Тишина. Красива и нежна тишина бе обгърнала града със своя дълъг плащ. По късите стръкчета трева се забелязваше отблясъка на ситни кристални капчици. Лекият нощен бриз се прокрадваше измежду дърветата, потънал във вихъра на своя нежен валс. Из клоните им се спотайваха създания, принадлежащи на нощта. И всичко бе окъпано в светлина. Бяла и красива светлина, която нежно загатваше присъствието си.
Оставих четката на изпръсканата с бои маса. Моето творение бе завършено. А животът ми... Унищожен...

Може би бях луда... Може би...


PS: Моля името ми да бъде сменено на E. Rowan
E. Rowan
E. Rowan
Gifted
Gifted

Брой мнения : 26
Join date : 02.04.2017

Върнете се в началото Go down

С дъх на малини и цигари Empty Re: С дъх на малини и цигари

Писане by kyle o'conner. Пет Апр 07, 2017 5:36 pm

Интересен герой ;3
Добре дошла и приятно прекарване.
kyle o'conner.
kyle o'conner.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 604
Join date : 19.03.2017

https://conqueredworld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите