Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
No matter what the weather holds agains me I will endure. EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
No matter what the weather holds agains me I will endure. EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
No matter what the weather holds agains me I will endure. EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
No matter what the weather holds agains me I will endure. EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
No matter what the weather holds agains me I will endure. EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
No matter what the weather holds agains me I will endure. EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
No matter what the weather holds agains me I will endure. EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
No matter what the weather holds agains me I will endure. EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
No matter what the weather holds agains me I will endure. EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

No matter what the weather holds agains me I will endure.

2 posters

Go down

No matter what the weather holds agains me I will endure. Empty No matter what the weather holds agains me I will endure.

Писане by Скай Чейсър Вто Апр 11, 2017 7:25 pm

Име: Скай Чейсър
Години: 25
Външен вид:  дълга руса коса и синьо-зелени очи
Лик: Blake Lively (видях, че я няма нито използвана, нито запазена)

No matter what the weather holds agains me I will endure. Bcb7c383fc1265167583acda2266f399

Историята ми не започва интересно. Имах нормален живот, обикновено семейство, проблеми... Но всичко това се промени в деня, в който нашествениците се появиха. Всички получихме дарби. Отначало всичко бе поносимо,  до онзи инцидент, в който загубих семейството си. И сега съм сама... с времето.  Това, което е интересно за мен е, че съм имала няколко гаджета и въпреки това момчето, с което излизах в гимназията се оказа единствената любов, която никога няма да угасне наистина. Въпреки че много хора биха погледнали с насмешка на любовта зародила се в гимназията, той беше мъжът за мен, мъжът на мечтите ми. В гимназията аз бях главната мажоретка, той бе две години по-малък от мен, но за мен това нямаше абсолютно никакво значение. Влюбих се в него още в мига, в който го видяхме. Също така той ми беше и първият. Направихме го в колата на баща ми, на задната седалка след пролетните танци. Това беше един от най-върховните моменти, които бях изживявала и може би моментът, който заздрави тогавашната ни връзка. Но когато завърших родителите ми се преместиха в друг град и колкото и да ми се късаше сърцето се наложи да се разделим. Не исках да го оставям, той беше любовта на живота ми, но нямах друг избор. И завършването ми беляза нашата раздяла. Минаха няколко години от тогава и за тези изминали години успях да завърша полицейската академия. Но нещата се промениха още повече когато през ноември 2016 нашествениците се появиха и всички получихме дарби. Моята дарба е weather control, точно като онази героиня от комиксите, с бялата коса - Буря. Тя обаче имаше и магически заложби, защото произлизаше от поколения на вълшебници, но както и да е. Аз умея да контролирам времето, всичко свързано с него. Мога променям температурата, мога да контролирам  валежите, влагата (на молекулярно ниво), да генерирам светкавици и други атмосферни явления. Мога да създавам торнадо, гръмотевични бури, мъгли, виелици, снежни бури, урагани. Все още се уча, но контролирайки молекулите във въздуха мога да ги пренаредя така, че да замразя нещо за секунди или да променя налягането по такъв начин, че това да причини болка. Също така веднъж ми се случи да успея да променя течението на вятъра така че да ме вдигне във въздуха все едно летя.

Пет месеца след появата на нашествениците се преместих в Алиена, където исках да работя като полицай с надеждата някой ден да бъда приета в редицата на подчинените.


Последната промяна е направена от Скай Чейсър на Вто Апр 11, 2017 10:22 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Скай Чейсър
Скай Чейсър
Gifted
Gifted

Брой мнения : 19
Join date : 08.04.2017

https://obsessedbookreaders.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

No matter what the weather holds agains me I will endure. Empty Re: No matter what the weather holds agains me I will endure.

Писане by kyle o'conner. Вто Апр 11, 2017 7:29 pm

Интересен герой ;3
Добре дошла и приятно прекарване сред нас.
kyle o'conner.
kyle o'conner.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 604
Join date : 19.03.2017

https://conqueredworld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите