Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
I was searching for the truth;; EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
I was searching for the truth;; EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
I was searching for the truth;; EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
I was searching for the truth;; EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
I was searching for the truth;; EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
I was searching for the truth;; EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
I was searching for the truth;; EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
I was searching for the truth;; EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
I was searching for the truth;; EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

I was searching for the truth;;

2 posters

Go down

I was searching for the truth;; Empty I was searching for the truth;;

Писане by Darius Que Нед Апр 02, 2017 10:32 pm

36 * subject * shapeshifter * michael fassbender/jensen ackles
Скъпи Борис,
Знам,че когато замина отношенията между нас охладняха все повече.Не очаквам след думите,които ще видиш да ми простиш, но аз просто трябва да ти напиша това.
Беше ранна пролет,когато ти се появи със силен плач в нашето семейство.Нямах ни най-малка представа какво ще е да бъда баща.Всички се радваха,а аз бях млад и не достатъчно зрял за да оценя това,което бях получил.Казваха,че по-хубаво от първороден син нямало,ала за мен си бе просто едно малко дете.В последствие разбрах значението.Ти трябва да заемеш мястото си като глава на семейството и да продължиш рода ни..Аз съм все по-близо до смъртта и те моля,да изпълниш последното ми желание.Върни се и заеми мястото,което ти е отредено.Бъди мой син и мой наследник.Прости ми.Знам,че така и не бях бащата,който ти винаги си искал.Знам,че не ти позволих да се ожениш за онова бедно момиче,което вероятно никога не ще ми простиш.Но моля те.Върни се у дома.Майка ти ще има нужда от теб,след като си замина.
Твоят баща.

Борис затвори внимателно писмото и стана от стола си.Харесваше му да е на бойното поле.Харесваше му също и да е далеч от дома.Чувстваше се свободен и обикновен.Израстна в семейство Косте.Знаеше,че в един момент ще трябва да стане глава на семейството,ала някак не го чувстваше като нещо нормално.Борис трябваше да се ожени скоро и да поеме фамилията.Имаше шанс да го направи доброволно или насила.И в двата случая щеше да се наложи да заеме мястото си,което му бе отредено по рождение.Трябваше да си тръгне.Въпреки че последните месеци бе прекарал в кротко селище в покрайнините на Уелс,той трябваше да го напусне.
-Какво пише в писмото?-гласът й се разнесе в светлата стая,като песен на пойна птица.Обърна се и срещна погледа й.
-Че е време да се прибеда у дома.-гласът му бе кротък и тих.Време бе.Прибираше се.Все още не знаеше дали е готов да прости на баща си,но щеше да изпълни последното му желание.Предполагаше,че майка му вече търси годеци,обаче Борис...той все още не бе готов за брак,особено след като желанието му за такъв бе унищожено.Борис Косте бе на 35 години и определено бе време да се ожени,на всяка цена
©
Darius Que
Darius Que
Rebel
Rebel

Брой мнения : 21
Join date : 02.04.2017

Върнете се в началото Go down

I was searching for the truth;; Empty Re: I was searching for the truth;;

Писане by calder edlin; Нед Апр 02, 2017 10:34 pm

чудесен герой! одобрен си, добре дошъл. приятно прекарване при нас!
calder edlin;
calder edlin;
Administrator
Administrator

Брой мнения : 733
Join date : 26.03.2017

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите