Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра.

2 posters

Go down

Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. Empty Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра.

Писане by ophelia ansel. Пон Апр 03, 2017 2:55 pm

ophelia ansel
rebels
fc: adelaide kane
Сложи си черни очила и съвестта си ще запазиш.

Късно е. 
Сигурно е есен. 
Късно е. 
Толкова късно, че часовникът е забравил колко е часът.
Сънувам.
Теб. 
Помниш ли-... помниш ли ме?
Разбира се, че не. 
Ти си размил се във времето силует.
Контур в съзнанието ми.
Неизпълнено обещание.
Помниш ли-... помниш ли ме? Не? Аз обаче помня.
Спектър.
Чувството на летаргия бавно чезне.
Постепенно възприятията се възвръщат. 
После идват и цветовете.
Ярки
Неясни
И може би размити.
А срещите ни се състояха в цветове. 
Гамата беше восъчно жълто, размиваше в жълтопепеляво и завършваше с виненочервени оттенъци. Светлините бяха приглушени. Музиката беше стихнала. Кълба дим се виеха мудно. Глъч и смях се носеха из задименото помещение. Тя се усмихваше над чашата вино. Момиче без възраст. Нежните й черти изпъкваха неестествено на порочния декор. Чашата й беше наполовина празна, кичур коса беше паднал през лицето й. Говореше безспир - за далечни светове; за несподелената любов; за галактики и звезди, а аз попивах всяка сричка, всеки нюанс на мекия й глас. В миг ритмични звуци гръмнаха отново по даден знак. Времето минаваше, а разговорът течеше. Трябваше да тръгваме. Кога ли щях да я видя отново?
Гамата беше сива, до черна, с фосфорно бели щрихи. Тя рядко говореше за себе си. Спомените по миналото й носеха неимоверна тъга. Затова спрях с опитите си да я разпитвам. Съществуваха обаче дни, в които тя ми разказваше. Дребни неща. Говореше, а аз я слушах със захлас. Изражението й се променяше, на моменти по него проблясваше радост, а в други мигове, се четеше болка и страх. Страхуваше се. Страхуваше се от нещо. В тези моменти жълтите точици в пъстрите й очи потъмняваха и траурна усмивка застиваше върху меките й устни. Пътите, в които я виждах такава прогаряха дупки по кожата ми. Четвърта степен изгаряне.
Последният път, в който я видях, гамата беше лимонено, стигаше нюанси на пурпурно, с отсенка на синьо. Имаше маргаритки в косите си. Казах й, че е красива. Тя се смееше. „Някой ден ще бъдем аз и ти срещу света, някой ден..“ шептеше тя. Обещание заключено между четири очи. И аз вярвах. И се надявах. Силно. Ала изгубих я някъде в тишината, или може би някъде по прашните пътища. Потъна в тъмнината, в море от пълна вечност.
ophelia ansel.
ophelia ansel.
Rebel
Rebel

Брой мнения : 107
Join date : 02.04.2017

Върнете се в началото Go down

Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. Empty Re: Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра.

Писане by kyle o'conner. Пон Апр 03, 2017 2:59 pm

Уууникален герой <3 Добре дошла във форума и приятно прекарване ;3
Искаш ли да ти сменя името, или ще си остане така?
kyle o'conner.
kyle o'conner.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 604
Join date : 19.03.2017

https://conqueredworld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. Empty Re: Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра.

Писане by ophelia ansel. Пон Апр 03, 2017 3:03 pm

Благодаря! <3 Ако може да го смените на: ophelia ansel.
Благодаря предварително! <3
ophelia ansel.
ophelia ansel.
Rebel
Rebel

Брой мнения : 107
Join date : 02.04.2017

Върнете се в началото Go down

Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра. Empty Re: Ти се казваш Безнадеждност, скъпа, стой при мен сега, влез под кожата ми с нежност, татуиран с теб ще умра.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите