Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
I was in the darkness, so darkness I became EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
I was in the darkness, so darkness I became EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
I was in the darkness, so darkness I became EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
I was in the darkness, so darkness I became EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
I was in the darkness, so darkness I became EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
I was in the darkness, so darkness I became EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
I was in the darkness, so darkness I became EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
I was in the darkness, so darkness I became EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
I was in the darkness, so darkness I became EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

I was in the darkness, so darkness I became

2 posters

Go down

I was in the darkness, so darkness I became Empty I was in the darkness, so darkness I became

Писане by Remilia Vane Сря Апр 05, 2017 10:45 pm

Remilia Vane
Date of birth: 09.11.1995
Rebels
Darkness manipulation
fc: Camila Mendes
“Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels, it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it.”
„Скъпа Ремилия, 
Не очаквам да разбереш. Не, сигурен съм, че няма да разбереш. Знам, че не бях добър баща. Не и такъв, от който всяка дъщеря би могла да желае. Ала също знаеш, че семейство Вейн са повече от онези обикновени фамилии, радващи се на сплотени събирания. Първите ти седем години почти пропуснах, заради болницата. Събуждах се посред нощите, работих и работих, докато не получих болницата за себе си. Прибрах се у дома, само за да те заваря пораснала. Все още малка, да .. ала не малкото момиченце, което все още залиташе и се подпираше на ръцете на майка си. Гледах в очите ти и виждах каквото виждаш и ти. Непознат. Гледаше ме и се чудеше.. така ли са изглеждали очите ми винаги? Бръчките под очите ми по-дълбоки ли са от преди няколко седмици? Ръцете ми, с които спасявах животи, трепереха ли или така ти се струваше? Обичах ли майка ти толкова, колкото преди? Вече не държах ръката ѝ, нито я целувах всяка сутрин, преди първите зори. И забелязваше. Ти забелязваше дори онова, което аз отказвах да приема. 
Изпуснах и следващите години, този път нарочно. Оставах в болницата дори тогава, когато нямаше операции или дела за вършене. Чувах за всички твои постижения късно вечер, когато ти спеше. Майка ти говореше ли, говореше, ала думите не запълваха липсата помежду ни. Дори когато тези думи бяха за теб –единственото, което бе останало да ни свързва. Ден след ден се прибирах още по-рядко. Пренесох част от нещата си в друг апартамент, ползвайки оправданието за трафика. Не ми повярва. Нито ти, нито майка ти. Вече беше на четиринадесет. Мразеше ме. Мислеше, че споделям леглото си с някоя друга. И понякога се случваше. Понякога исках да забравя разочарованието, което представлявах. Да бъда някой друг. Не бях добър баща и го знаех, Ремилия. Дори още тогава. 
Сега не си дете, не вече. В последните месеци успях да видя, че ти си точно такава, каквато трябва да бъдеш. Каквато трябва да е всяка от жените от семейство Вейн. Вейн –символ на много повече от богаташко семейство. Имаш очите на майка си –тъмни и красиви, но всичко останало? Всичко останало е мое, а не нейно. 
Но не ти пиша това писмо, за да се извиня. И да го направя –не мога да върна всички тези изгубени години, нито пропуканото доверие. Знам, че животът ни се промени много, дори още преди .. преди случилото се. Знам, че да работя за Тях разби сърцето ти още веднъж. Дарбата, която получи .. да контролираш мрака… Ремилия, виждах как те погубва. Мислех си, че ако работя за тях, ще намеря начин да облекча бремето ти. Ако четеш това писмо, значи съм се провалил, за което изключително много съжалявам.
Последните редове на това писмо ще използвам, за да те помоля да ѝ вярваш. Вярвай на Ейприл Флетчър. 
Обичам те. 
К. Вейн.“ 

Remilia Vane
Remilia Vane
Rebel
Rebel

Брой мнения : 69
Join date : 05.04.2017

Върнете се в началото Go down

I was in the darkness, so darkness I became Empty Re: I was in the darkness, so darkness I became

Писане by kyle o'conner. Сря Апр 05, 2017 10:48 pm

Много хубав герой <3
Добре дошла и приятно прекарване сред нас.
kyle o'conner.
kyle o'conner.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 604
Join date : 19.03.2017

https://conqueredworld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите