Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye

2 posters

Go down

..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye Empty ..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye

Писане by maven frye; Пет Апр 07, 2017 6:28 pm



“I go but hope to remain in your heart," he said solemnly. Then he winked and disappeared.”
Той носеше хаос във себе си. Никакъв ред. Никакви правила. Просто хаос.

Много неща можеха да се кажат за Максуел Фрай. Вероятно повече лъжи, отколкото истини. Но всички бяха съгласни за едно. “Той просто е такъв.” Сякаш нищо не можеше да се промени и той бе една безнадеждна кауза. Но никой не можеше да вини тези хора. Не можете да ги обвинявате за това, че не можеха да го разберат. Те не можеха да видят какво се криеше в него, защото той не им позволяваше. Не можеха да разберат този съвършен хаос. Но той беше толкова различен и истински. Специален. Специален до дъното на душата си. Кой можеше да го разбере? Кой можеше да види нещо отвъд менящите се настроения? Какво се криеше зад тази ленива усмивка? Никой не знаеше. Явно никога нямаше да разберат този прелестен хаос.

Можех да го наблюдавам с часове. Това същество бе изтъкано от толкова емоции, които не можех да разбера. Усмихваше се по онзи чаровен начин, по който само той можеше да го прави. Винаги знаеше какво да каже. Подбираше думите си внимателно, а те винаги бяха толкова красиви. Умееше да носи усмивки, но и да наранява с тях. Сякаш тялото му събираше две личности в една. В един момент бе съвсем нормален и харизматичен. Той се усмихваше, общуваше с хората и всичко идваше толкова естествено. Но после нещо се променяше и той се превръщаше с съвсем различен човек. Увреден, разбит, носещ единствено тъга в себе си, това не беше Макс, който познавах. Толкова щастлив, но едновременно с това и тъжен. Не знам дали някога ще разбера какво точно ме привлече в него. Понякога не оставяше бутилката, но продължаваше да бъде толкова красив. Носеше красота… дори в своята жестокост.

Понякога можеше и да бъде сериозен. Винаги, когато говореше за семейството си, беше сериозен. Това бе една от темите, които веднага променяха настроението му. Не говореше често за тях. Това беше поредната тайна, която криеше зад красивата си усмивка. Но скоро разбрах защо. Родителите му бяха загинали много отдавна. Казваше, че са били като него, въпреки че никога не разбирах какво има предвид. Имаше по-голям брат и по-малка сестра. Беше ми ясно, че в никакъв случай не е перфектния брат, но закриляше семейството си по собствен начин. Имаше нещо в начина, по който говореше за тях. Разказваше ми за племенниците си, за живота им, за това как един ден може да ни запознае. Казваше ми, че един ден ще ме заведе в дома си. Така боравеше с думите, че го превръщаше в едно прекрасно място. Понякога ми разказваше за несъществуващи замъци. Кълна се, че можех да ги видя. Той ги създаваше само за мен. И в тези моменти имах чувство, че наистина го познавах. Можех да видя какво криеше зад черната си пелерина. Позволяваше ми дори да го наричам с първото му име. Мейвън. Но това го нараняваше. Винаги затваряше очи, когато шепнех името му. Носеше му болезнени спомени, но той ме молеше да не спирам. А понякога… понякога дори успявах да докосна татуировките по тялото му. Знаех какво се крие под тях. Белези. Никога не успях да попитам защо и как. Страхувах се от истината.

Всичко се промени, когато планетата ни беше завзета. Той се промени. Брат му е племенниците му загинаха. Стана още по-мрачен, по-студен. Аз все още го обичам, но той винаги казва, че не може да ми го позволи. С лекота сменя темата всеки път, в който искам да говорим за нас. Боли, когато казва, че няма нищо помежду ни. Но той е красив. Той е толкова красив в жестокостта си. Красив  е, когато се обгръща в мрак.

Става все по-лошо. Той се отдръпва от мен. Виждам го все по-рядко и почти не говорим. Избягва ме. Сладките му думи станаха студени. Някога от устните му капеше само мед, а сега усещам само лед.

Той си тръгна.

Такъв е той. Винаги си тръгва.

“I was impressed, and also unnerved. Being around him was always like this, watching him shift and change, revealing secrets as he went. He reminded me of the wooden nesting dolls I'd played with as a child. Except instead of getting smaller, he just kept getting grander and more mysterious. Tomorrow, he'd probably tell me he'd built a pleasure palace on the moon. Tough to get to, but quite a view.”

- maven maxwell frye
- twenty-eight
- gifted
- retrocognition
- ben barnes






maven maxwell frye;


robb stark


Може ли да ми смените името на maven frye;
maven frye;
maven frye;
Gifted
Gifted

Брой мнения : 86
Join date : 07.04.2017

Върнете се в началото Go down

..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye Empty Re: ..he just kept getting grander and more mysterious. // maven maxwell frye

Писане by kyle o'conner. Пет Апр 07, 2017 7:00 pm

Хубав герой ;3
Добре дошъл и приятно прекарване.
kyle o'conner.
kyle o'conner.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 604
Join date : 19.03.2017

https://conqueredworld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите