Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
you hold my heart and soul.  EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
you hold my heart and soul.  EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
you hold my heart and soul.  EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
you hold my heart and soul.  EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
you hold my heart and soul.  EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
you hold my heart and soul.  EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
you hold my heart and soul.  EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
you hold my heart and soul.  EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
you hold my heart and soul.  EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

you hold my heart and soul.

2 posters

Go down

you hold my heart and soul.  Empty you hold my heart and soul.

Писане by twisted; Пон Апр 10, 2017 11:45 am

you hold my heart and soul.  Tumblr_mnv4anTxxX1rh2zm2o1_500you hold my heart and soul.  1f541b6fd508165c1d77364226587c01b25f6ef0_hq
MAYA NOWAK, POSSESSED BY MAXIMILLIAN NOWAK;
21 YEARS OLD;
She has the gift to steal dead souls;



"Душите две по две са излезли от Бога. Това са души пламъци близнаци"


От безброй години, почти толкова, от колкото съм дошла на тази Земя, си задавам въпросът дали имаме душа, която е еднаква с нашата?
Някъде тук, или пък отвъд?
Една такава, която би се радвала на същите неща, би плакала на същите тъжни филми, би преживявала всичко също толкова интензивно, или с две думи: имаме ли си душа - близнак?
А вие не сте ли си задавали този въпрос?
И не сте ли се търсели в нечии други очи?
Ей така, дори подсъзнателно понякога?
А какво ли щеше да бъде, ако се откриете?
И дали душата близнак може да прилича физически на вас?
Представете си - качвате се в метрото и контролата носи същите очила като вас, същата прическа, на килца го докарва, на крива усмика... ужас!
Или пък може би истински късмет?

"Другата душа може да е в другия край на света или в Невидимия свят, те ще се свържат заедно. Пространството, материята не могат да препятстват. Това е закон на Любовта. Когато намериш сродната си душа, идваш в пълнотата на Любовта, тогава Бог се проявява чрез тебе, а прояви ли се Той, ти се учиш и като се учиш, ще се проявиш. Като си помагат сродните души една на друга, реализира се сродството. И по-рано го е имало, но сега то се реализира в друга форма. Идеалната Любов е любовта между сродните души. Има разлика между любовта на сродните души и любовта към другите. Любовта между сродните души е мярка. Няма по-хубаво нещо от сродството на душите."

Чета тези редове и си мисля за тези, които идват по двама? Сродени. Истинските близнаци.... Те имат ли тази връзка помежду си? Тази Любов? С нея ли се раждат?
Вече намерени?
Благословия ли е това?
Или е наказание?
Или може би това е само една душа, но разделена на две?
Има ли друга, по-специална връзка между тях?
Свръхестествена, някак?

Говори се, че родените близнаци имат едни и същи чувства и преживявания. Че ако са разделени, те преживяват чувствата на другия. Затова пък заедно са непобедими.  
Каква ли Вселенска тайна се крие зад тази мистерия на природата?

Близнаците са еднояйчни, които си приличат като две капки вода, и двуяйчни, които са доста различни.
Но колкото и да са еднакви на пръв поглед, еднояйчните близнаци могат да са различни по един доста любопитен начин. Чертите на лицето или характерите могат да са огледално противоположни. Например единият от тях може да е левичар или къдриците на косата да се завиват надясно, а на другия – наляво. Възможно е и отпечатъците на пръстите да са огледални... Защо е така, още никой не знае.

Твърди се, обаче, че наистина имат загадъчна връзка. Тя се проявява още от най-ранната им възраст.
Бебетата близнаци огладняват и плачат едновременно, обичат да ядат едни и същи неща, доспива им се по едно и също време. Еднаквите хлапета започват заедно да се забавляват и да си общуват още в бебешките си креватчета. Чела съм, че дори понякога си измислят уникален език, разбираем единствено за тях (това явление даже си има и официално наименование - криптофазия).  Разделят ли ги, тутакси стават неспокойни и раздразнителни.


И съвсем естествено, да се запитате, дали нереалната им близост ще продължи във времето...
И от цялото си сърце да им пожелаете да е точно така.
Или пък не?


В днешната ми стаята, искам да ви поговоря за двама или по-скоро за две души делящи едно тяло. Заинтригувах ви, нали? От както Те дойдоха, в нашият свят започнаха да се случват много ”чудеса”. Дали те са едно от тях, оставям да прецените Вие.
Имената им са Максимилиан и Мая Новак, родени и отраснали в бивша Полша. Родителите им, част от религиозна организация отделена от католическата църва, изповядваха вяра, която налагаха и на децата си. Предполагам, че от психологична гледна точка именно този натискът върху тях е отговорен за силната връзка развила между тях. Изглежда, сякаш вярват, че тяхната съдба е да бъдат заедно.
Успях да разговарям и с двамата, което не беше никък трудно, тъй като постоянното им превъплащение един в друг не спираше, сякаш всеки един от тях се бореше за надмощие. Трудно би могло да се опише с думи.
Макс, както предпочиташе да бъде наричан, ми се стори по-силен. От него разбрах, какво всъщност се бе случило. Той и сестра му винаги бяха имали специална връзка, специален начин да се грижат един за друг, въпреки нестабилното и' състояние, тя би дала живота си за него, както и той и за нея. Той трябваше да я пази и точно за това се бе върнал от смъртта. Тя бе го върнала, без дори да разбере как точно го бе сторила. Каза ми да питам нея, ако съм любопитна. Не отворих повече темата, но разбрах, че има общо с дарбата, които Те и' бяха дали.
Мая, далеч не изглеждаше уверена и доволна като брат си. Не спираше да чопли кожичките около ноктите си и да ме пита дали съм чувала гласовете. Съдейки по несвързаните думи и недоверчивите и' движения към обиколката среда, бих заключила (въпреки малкото ми познания по психиатрия) развит стадий на шизофрения. Сподели, че често разговаряла с мъртвата си майка, което доказва и поставената диагноза. Дори в свят с Тях, трудно бих повярвала за съществуването на духове, още по-малко и обладаване, но определено Те бяха създали нещо уникално. Наричам ги ”нещо”, защото не биха могли да се нарекат хора, не долавям никакви чувства или угризения, освен желанието за победа. По мое лично мнение Мая не би оцеляла с Макс в себе си, а Макс не би оцелял без Мая.

От Сара Смит
За Вестник ”Загадка”

twisted;
twisted;
Rebel
Rebel

Брой мнения : 128
Join date : 10.04.2017

Върнете се в началото Go down

you hold my heart and soul.  Empty Re: you hold my heart and soul.

Писане by kyle o'conner. Пон Апр 10, 2017 11:52 am

Много добър герой you hold my heart and soul.  329762361
Добре дошли ( you hold my heart and soul.  3564553792 ) и приятно прекарване!
kyle o'conner.
kyle o'conner.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 604
Join date : 19.03.2017

https://conqueredworld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите