Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
To earn a living EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
To earn a living EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
To earn a living EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
To earn a living EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
To earn a living EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
To earn a living EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
To earn a living EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
To earn a living EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
To earn a living EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

To earn a living

2 posters

Go down

To earn a living Empty To earn a living

Писане by Gavin Damarion Сря Апр 12, 2017 12:33 am

Името ми е Гавин Дамарион. Висок с много къса коса и хубави очи. Имам доста татуировки по тялото си. Няма кой знае какви интересни неща за мен, с изключение може би на няколко. Нека ви разкажа.

Лик: Blake McGrath

To earn a living 12th+Annual+BMI+Urban+Awards+Arrivals+g7LOx7KbCPIl

Израснал съм в напълно обикновено семейство. Дори не бяхме богати, всъщност можеше да се каже, че живеем в покрайнините на гетото. Край нас постоянно се чуваха изстрели понеже бандите постоянно се караха. Майка ми ме отгледа сама, баща ми беше пълен неудачник, който се пропи и изчезна някъде. Все още се надявам да е умрял в някоя канавка, защото ако го видя сигурно сам ще го закарам там. Въпреки всички трудности, които преживяхме с майка ми успях да завърша гимназия и почти успях да завърша колеж. Парите не ми стигнаха, затова се наложи да работя нощем, за да изкарам пари. Лошото е, че работата ми хареса повече от ученето и затова напуснах колежа, за да се отдам на работата си, която включваше много жени фрашкани с пари, танци, купони до зори. Какво повече може да иска един мъж? А да, човек с който да сподели забавата. Та дълги години работих като танцьор по стриптийз клубовете. Ако сте гледали филми с такива мъже, които танцуват, за да забавляват жените, е аз съм един от тях. Бързи и лесни пари. Не бих могъл да искам да ги изкарвам друго яче.

Има нещо странно за мен и много малко хора го знаят. Аз съм би-сексуален, тоест мога да го вдигна и от мъже и от жени. Падам си и по двата пола, и ако можеше да имам и двете едновременно вечер след работа щях да съм най-щастлив. Но нека оставим ориентацията ми на страна. Живеех си нормален живот, докато не дойде онзи проклет месец през 2016. Когато онези проклети извънземни се появиха, тези нашественици провалиха абсолютно всичко. Градът, в който работех и живеех беше сринат със земята и нов град бе изграден на неговото място. Получих някакви проклети сили, които дълго време не знаех какво да правя преди да се науча. Няколко месеца след появата на нашествениците се скитах от място на място, като посещавах онези места, които бяха създали, за да могат надарените да се учат на силите си. Накрая реших да се установя някъде и имах два избора. Или да си намеря някаква обикновена работа или да стана тяхно вярно куче, в армия, който кой знае за какво щеше да им послужи. Като обикновен надарен се справях добре, докато един ден не ми писна и не реших, че вече не искам да следвам нарежданията на който и да е. Старият ми живот ми харесваше. Майната им на сили и каквото и да е там. Явно съдбата беше на моя страна, защото ме срещна с един тип, който ми предложи работа. Приех, защото имах нужда от пари и едва след като я бяхме свършили разбрах, че той е бунтовник. Изборът ми беше ясен, да се присъединя. Ако не го бях направил бях,.. ох как го наричаха loose end. Живееше ми се още. И затова сега съм бунтовник. Понякога се чувствам като член на боен клуб, където първото правило е да не говориш за бойния клуб. Затова сега се преместих в новия град, за да си търся работа и прикритие, за да не ме разкрият като бунтовник. А, а силата ми... за малко да забравя - Earth and stone manipulation. Умея да контролирам земята и смятам, че съм добър в това. За какво ще я ползвам не знам, но ме бива.
Gavin Damarion
Gavin Damarion
Rebel
Rebel

Брой мнения : 4
Join date : 11.04.2017

Върнете се в началото Go down

To earn a living Empty Re: To earn a living

Писане by calder edlin; Сря Апр 12, 2017 7:14 am

интересен герой! одобрен си. добре дошъл и приятно прекарване при нас.
calder edlin;
calder edlin;
Administrator
Administrator

Брой мнения : 733
Join date : 26.03.2017

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите