Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
Once we accept out limits, we go beyond them. EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
Once we accept out limits, we go beyond them. EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
Once we accept out limits, we go beyond them. EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
Once we accept out limits, we go beyond them. EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
Once we accept out limits, we go beyond them. EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
Once we accept out limits, we go beyond them. EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
Once we accept out limits, we go beyond them. EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
Once we accept out limits, we go beyond them. EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
Once we accept out limits, we go beyond them. EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

Once we accept out limits, we go beyond them.

2 posters

Go down

Once we accept out limits, we go beyond them. Empty Once we accept out limits, we go beyond them.

Писане by Caspian Brone Пон Апр 03, 2017 3:10 pm



Каспиян Броун
✖ 23-годишен ✖ Родно място: Лондон, Англия ✖  Бивш въспитаник на Оксфорд ✖ Общество: Adepts  ✖ Дарба :Panmnesia✖


Скъпа мамо

Това писмо едва ли някога ще стигне до Париж, но аз все пак го пиша с надеждата, че един ден ще можеш да го прочетеш. Много ме е страх мамо, едва съм се взел в ръце затова и със свито сърце опитвам да излея думите, които таях дълго време. Липсваш ми и ти и малката Лора. И преди да съм се спуснал по течението на самосъжалението и самообвинение ще кажа, че аз съм добре, по-добре от преди - поради тази причина ти забранявам да се тревожиш.Спри! Знаеш ли, мамо... научих се да готвя,  е не е като твоите гозби, но все пак успявам да преживея. Мисля, че ми се отдава, да бях стал втора ръка на Гордън Рамзи, по-успешен щях да бъда. Мамо, вероятно знаеш колко отдавна напуснах университета,просто  не издържах. Всичко ми се струпа на главата и бях на ръба на криза. Болеше мамо, болеше ме и още ме боли от постъпката, но аз знех, че те само това и чакаха - искаха да завърша възможно най-бързо и да ме грабнат за да експоатират знанията ми и не само моите. Доста колеги заедно напуснахме Оксфорд и се покрихме за известно време. Още помня онази тишина в малката ни квартира, тъмнината и всяка една вибрация тресяща тялото ми. Мамо, помня абосолютно всичко от преживяното и се страхувам дори от мисълта, че то никога няма да напусне съзнанието ми. Преди да заплачеш, уви предполагам, че вече го правиш, та искам да ти кажа, че не съм забравил какво ти обещах онази нощ. Ще го сторя маме, знам го , не губи надежда в мен все пак знаеш, че съм твоя силен мъж. Между другото, как е Лора? Надявам се й е харесал подаръка, който пратих миналата година, за съжаление тази няма да мога, затова ако това писмо, повтарям, достигне до вас - дай го да го прочете и да се сети за своя готин батко. Тя знае, че я обичам с цялото си сърце . О, мамо заклевам се, че някой ден ще дойда при вас, чакам най-удобната възможност да го сторя, но тук положението не е стабилно. Със свито сърце, ще попитам дали имаш някакви новини от татко и дядо, а ти ако знаеш нещо ... не ми казвай нищо. Аз вече предполагам какво се е случило. Надеждата обаче умира последна. Почти щях да забравя да ти се похваля, доказах няколко от най-сложните терории по математика и почти изчислих точната стойност на някои константи в момента разработвам един проект. В най-близко бъдеще ти обещавам промяна, мамо, промяна, която ще бъде достатъчна значителна;  промяна, която ще прогони страха ни завинаги. Дръж се мамо и не спирай да вярваш в нас хората.
Не знам какво повече да ти кажа. Ако това писмо дойде преди мен, то тогава можеш да бъдеш сигурна, че съм доживял да го пратя  и вероятно ще съм на път към теб. Обичам те , скъпа мамо. До скоро.
Вечно твой, Каспиян.


Никнейм: Caspian Brone
Caspian Brone
Caspian Brone
Adept
Adept

Брой мнения : 177
Join date : 02.04.2017

Върнете се в началото Go down

Once we accept out limits, we go beyond them. Empty Re: Once we accept out limits, we go beyond them.

Писане by kyle o'conner. Пон Апр 03, 2017 3:14 pm

Прекрасен герой <3 Добре дошъл и приятно прекарване ;3
kyle o'conner.
kyle o'conner.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 604
Join date : 19.03.2017

https://conqueredworld.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите