Conquered World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

BGtop
Latest topics
» Gentleness doesn’t get work done unless you happen to be a hen laying eggs.
What are you waiting for? You don't owe me anything... EmptyВто Май 09, 2017 8:06 pm by kyle o'conner.

» Запази лик
What are you waiting for? You don't owe me anything... EmptyНед Май 07, 2017 10:46 pm by kyle o'conner.

» I have seen you turn into a monster.
What are you waiting for? You don't owe me anything... EmptyСъб Май 06, 2017 7:59 am by kyle o'conner.

» I argue with the voices inside of my head
What are you waiting for? You don't owe me anything... EmptyСря Апр 26, 2017 7:32 am by kyle o'conner.

» What are you waiting for? You don't owe me anything...
What are you waiting for? You don't owe me anything... EmptyВто Апр 25, 2017 8:42 am by calder edlin;

» На парчета....
What are you waiting for? You don't owe me anything... EmptyНед Апр 23, 2017 10:26 pm by calder edlin;

» Woman is not truly one, but two
What are you waiting for? You don't owe me anything... EmptyСъб Апр 22, 2017 8:09 am by calder edlin;

» Come on skinny love.
What are you waiting for? You don't owe me anything... EmptyСря Апр 19, 2017 8:08 pm by kyle o'conner.

» a mad scientist, stealin' lightning from the rain-
What are you waiting for? You don't owe me anything... EmptyСря Апр 19, 2017 2:36 pm by fiona;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 46, на Нед Апр 02, 2017 10:36 pm

What are you waiting for? You don't owe me anything...

2 posters

Go down

What are you waiting for? You don't owe me anything... Empty What are you waiting for? You don't owe me anything...

Писане by Leo Vesscard Вто Апр 25, 2017 1:57 am

Leopald  Vesscard

Тишина...
Мрак...
Винаги се е питал защо всички така се паникьосват за разни неща. Защо ги интересува дадено нещо? Дадена цел? Всъщност осъзнаваше процесите свързани с това - емоциите, но не ги разбираше, не ги изпитваше върху себе си. Където и да бе попадал, приемаше някакво държание. Имитираше другите, но така и така не успяваше да усети вътре в себе си някаква тръпка. Интересуваше се от живота, от живите същества, от развитието на вселената. Имаше големи идеи, планове, които споделяше с отворени обятия с всички. И все пак имаше една малка, дребна подробност, която му бе убягвала цял живот. Чувството да изпита дадена емоция различна от без различие и гняв. Ако се засмее на нещо, то ще бъде просто насилствено направен смях от него, само за да се впише в обстановката. При вида на картина, която трябва да го накара да изпита съжаление или тъга, би гледал с изумление и почуда, дори леко да се засмее.

Частичка светлина...
Шанса да слезе на земята сред хората го накара за миг да усети нещо подобно на радост. Щеше да ги наблюдава от близо, едни от най-чувствителните същества във вселената. Шанса му да изучи причините караща ги да изпитват тези много чувства. Възможно бе да се преоткрие нещо и в него, но той не се надяваше особено на това. Човеците му се струваха интересни, защото не ги разбираше. Едни се караха, други си помагат; а трети казват, че те обичат а вършат неща зад гърба ти. Това двуличие, което ги правеше така примамливи, но и същевременно супер объркани за разбиране. Нямаше нищо по сладко за Леопалд от това, нещо да му бъде "сервирано" директно в ръцете, нещо с което да може да си поиграе и да се опита да разглоби и види как работи. Тази обитателите на тази планета бяха това "нещо".

ability
Shattering /Раздробяване на частици/
Способността да раздробяваш на атоми всякакви предмети чрез докосване или само чрез мисълта си.

28|fc: Brett Dalton
Invader
Leo Vesscard
Leo Vesscard
Invader
Invader

Брой мнения : 14
Join date : 25.04.2017

Върнете се в началото Go down

What are you waiting for? You don't owe me anything... Empty Re: What are you waiting for? You don't owe me anything...

Писане by calder edlin; Вто Апр 25, 2017 8:42 am

интересен герой. одобрен си. добре дошъл и приятно прекарване при нас.
calder edlin;
calder edlin;
Administrator
Administrator

Брой мнения : 733
Join date : 26.03.2017

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите